Úvod » Služby » Digitalizace VHS, převod VHS na DVD Plzeň

Digitalizace VHS, převod VHS na DVD Plzeň

Máte záznamy z oslav, svateb, výletů či jiných vzpomínek na tradičních VHS a nechcete o tyto vzpomínky přijít? O vaše videozáznamy se postará tým profesionálů, kteří odborným způsobem zajistí převod VHS na DVD nebo flash disk v Plzni.

Přehrávačům VHS již pomalu, ale jistě odzvonilo a pokud ještě nějaký funkční vlastníte, tak i ten časem vypoví svoje služby. O vaše videozáznamy z VHS se postaráme s vysokou pečlivostí a převedeme vám je na disk či přenosný disk nebo DVD, abyste si je i do budoucna mohli přehrát.

Nechte si u nás udělat digitální kopii Vaších video kazet.

Váš záznam převedeme na běžný formát který je možné přehrávat v počítači, DVD přehrávači, nebo televizi pomocí například USB disku. Digitální záznam Vám přehrajeme na Váš disk či přenosný disk. Můžeme záznam také zapsat na DVD.

Můžeme z kazety převést jen úseky, které přesně chcete. Platíte tedy jen za Vámi vybranou část videa.

Cena digitalizace je dána podle ceníku. Cena (60,-Kč) se účtuje za každých započatých 30 minut digitalizace. Zapsání dat na DVD ve standardním formátu vyjde na 20,-Kč. Převod přímo na DVD formát a zapsání na disk vyjde na 50,-Kč. (tato varianta je třeba pokud Váš DVD přehrávač nepodporuje formát AVI)