Úvod » Infrastruktura sítě

Infrastruktura sítě

Internetové připojení je již standard, který nemůže chybět v žádné firmě ani domácnosti. A abyste tento komfort mohli využívat bezpečně a se všemi kvalitami, tak potřebujete moderní řešení infrastruktury sítě.

Tým našich zkušených specialistů se postará o veškeré vaše potřeby a požadavky. Poskytneme vám komplexní služby od návrhů přes rozpočet až po kompletní realizaci internetové sítě. Začínáme od samotného základu RACKU přes osazení SWITCHŮ či ROUTERŮ až po zásuvky, a to dle individuálních potřeb zákazníků.  

Díky tomu získáte kompletně zajištěnou internetovou síť, která odpovídá veškerým nárokům a umožňuje spolehlivé spojení napříč firmou, domácnostmi i veřejností. Vyřešíme také pokrytí administrace, skladů a dalších prostorů kvalitním WIFI signálem.

Naše návrhy a realizace infrastruktury sítí jsou založené na uspokojení veškerých potřeb zákazníků včetně vysokých nároků. Moderní infrastruktura sítě je základem celého systému internetového připojení.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás na telefonním čísle 734 269 990, emailem na info@time4it.cz, nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni.

rack